Zastępstwa na dzień: 23.06.2017 (Pt)

AR vacat

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
11gt|g2Pracownia systemów operacyjnych9Rapiński Artur
21gt|g2Pracownia systemów operacyjnych9Rapiński Artur

Chwaliński Rafał

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
51ftTechnologie i konstrukcje mechaniczne49Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
61ftTechnologie i konstrukcje mechaniczne49Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
73atPodstawy mechatroniki49Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
82ftTechnologie i konstrukcje mechaniczne49Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

Hajduk Artur

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
53gtHistoria i społeczeństwo52Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

Hulok Maria

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
83bt|religiaReligia16Uczniowie zwolnieni do domu
93az|religiaReligia16Uczniowie zwolnieni do domu

Jasiński Rafał

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12ftPodstawy mechatroniki47Uczniowie przychodzą później
22ftPodstawy mechatroniki47Uczniowie przychodzą później
41atPodstawy mechatroniki49Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

LG vacat

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
62ftElektrotechnika i elektronika39Gargul Lidia

Moch Robert

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
72dtSieci komputerowe11Uczniowie zwolnieni do domu
82dtSieci komputerowe11Uczniowie zwolnieni do domu

Nicpoń Krzysztof

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
61et|g2Diagnostyka i naprawa urządzeń komputerowych9Uczniowie zwolnieni do domu
71et|g2Diagnostyka i naprawa urządzeń komputerowych9Uczniowie zwolnieni do domu
81etUrządzenia techniki komputerowej41Uczniowie zwolnieni do domu

PM vacat

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
13et|g2Pracownia urządzeń elektronicznych i układów mikroprocesorowych24Mietełka Piotr
23et|g2Pracownia urządzeń elektronicznych i układów mikroprocesorowych24Mietełka Piotr
33et|g2Pracownia urządzeń elektronicznych i układów mikroprocesorowych24Mietełka Piotr
43et|g2Pracownia urządzeń elektronicznych i układów mikroprocesorowych24Mietełka Piotr
53et|g2Pracownia urządzeń elektronicznych i układów mikroprocesorowych24Mietełka Piotr
63et|g2Pracownia urządzeń elektronicznych i układów mikroprocesorowych24Mietełka Piotr

Rączka Bogusław

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
21ctZajęcia z wychowawcą52Kowol Danuta
43dt|g2Wychowanie fizyczneg2Kaleta Tomaszzłączenie grup
53dt|g2Wychowanie fizyczneg2Kaleta Tomaszzłączenie grup
63dt|g2Wychowanie fizyczneg2Kaleta Tomaszzłączenie grup
71dt|g2Wychowanie fizyczneg2Uczniowie zwolnieni do domu
81dt|g2Wychowanie fizyczneg2Uczniowie zwolnieni do domu

Skowron Natalia

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
52at|g1Wychowanie fizycznet1Uczniowie zwolnieni do domu
62at|g1Wychowanie fizycznet1Uczniowie zwolnieni do domu