Zastępstwa na dzień: 11.12.2017 (Pn)

AR vacat

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
13dt|g1Pracownia tworzenia aplikacji internetowych9Rapiński Artur
23dt|g1Pracownia tworzenia aplikacji internetowych9Rapiński Artur
33dt|g1Pracownia tworzenia aplikacji internetowych9Rapiński Artur
63gt|g1Pracownia tworzenia aplikacji internetowych9Rapiński Artur
73gt|g1Pracownia tworzenia aplikacji internetowych9Rapiński Artur
83gt|g1Pracownia tworzenia aplikacji internetowych9Rapiński Artur

Czerkawska Monika

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
14ctJęzyk polski15Uczniowie przychodzą później
24ctJęzyk polski15Uczniowie przychodzą później
34etJęzyk polski15Odwołanie zajęćurz.eletron., P. Mietełka, przeniesienie 1 lekcji, s. 15
44etJęzyk polski15Odwołanie zajęću_hist.i sp. D.Dzionek, przeniesienie 6 lekcji, s. 15
51abZajęcia z doradcą zawodowym11Świsulska Agnieszka
61abZajęcia z doradcą zawodowym11Świsulska Agnieszka

Do vacat

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
63dtProgramowanie aplikacji internetowych50Dworaczyk Piotr

Hulok Maria

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
34dt|religiaJęzyk angielski16Kmieć Marzena
43et|religiaReligia16Odwołanie zajęćzaj.wych. M. Kowalska, przeniesienie 6 lekcji, s.16
53et|religiaReligia16Uczniowie zwolnieni do domu
61bt|religiaReligia16Odwołanie zajęćmatematyka, I. Natalli, przeniesienie 1 lekcji, s. 16
74et|religiaReligia16Uczniowie zwolnieni do domu
84et|religiaReligia16Uczniowie zwolnieni do domu
93az|religiaReligiaUczniowie zwolnieni do domu

Jasiński Rafał

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12atTechnologie i konstrukcje mechaniczne44Uczniowie przychodzą później
22atTechnologie i konstrukcje mechaniczne44Uczniowie przychodzą później
31atJęzyk polski15Dworaczyńska Katarzyna
41ftTechnologie i konstrukcje mechaniczne12Odwołanie zajęćj.polski, S. Święs, przeniesienie 1 lekcji, s.12
51ftTechnologie i konstrukcje mechaniczne12Odwołanie zajęćgeografia, D.Dobrowolski, przeniesienie 6 lekcji, s. 38

Kansy Kornelia

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
14dt|jn1Język niemiecki45Uczniowie przychodzą później
24gt|jn2Język niemiecki45Uczniowie przychodzą później
33btMatematyka30Natalli Iwona
43btJęzyk angielski30Korzekwa Mirosława
71dt|jn2Język niemiecki17Uczniowie zwolnieni do domu
81dt|jn2Język niemiecki17Uczniowie zwolnieni do domu

LK vacat

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12ct|g1Konfiguracja urządzeń sieciowych27Kamiński Leszek
22ct|g1Konfiguracja urządzeń sieciowych27Kamiński Leszek
63ct|g1Konfiguracja urządzeń sieciowych31Kamiński Leszek
73ct|g1Konfiguracja urządzeń sieciowych31Kamiński Leszek
83ct|g1Konfiguracja urządzeń sieciowych31Kamiński Leszek
93ct|g1Konfiguracja urządzeń sieciowych31Kamiński Leszek

Łomny Grażyna

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
23gt|jn2Język niemiecki16Nowak Agnieszkazłączenie grup
34at|jn2Język niemiecki13Nowak Agnieszkazłączenie grup
43ct|jn1Język niemiecki13Nowak Agnieszkazłączenie grup

Przytulski Andrzej

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12bt|g2Pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych8Strzałka Joachimzłączenie grup
22bt|g2Pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych8Strzałka Joachimzłączenie grup
32bt|g2Pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych8Strzałka Joachimzłączenie grup
51ct|t.elektro.Zajęcia biblioteczne7Łągiewka Danuta
61ct|t.elektro.Zajęcia biblioteczne7Łągiewka Danuta
73az|Egz.cech.Pracownia elektryczna i elektroniczna27Uczniowie zwolnieni do domu
83az|Egz.cech.Pracownia elektryczna i elektroniczna27Uczniowie zwolnieni do domu

SN vacat

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
12et|g1Pracownia systemów operacyjnych31Stanisławska Anna
22et|g1Pracownia systemów operacyjnych31Stanisławska Anna

Śniegur Tomasz

LNOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
21dt|g2Język angielski48Uczniowie przychodzą później
34ct|g1Język angielski48Rogala Elżbietazłączenie grup
44ct|g1Język angielski48Rogala Elżbietazłączenie grup
51dt|g2Język angielski48Kmieć Marzenazłączenie grup
61dt|g2Język angielski48Kmieć Marzenazłączenie grup