LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1 | 1ct|t.teleinfo | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | 28 | Uczniowie przychodzą później | |
2 | 1ct|t.teleinfo | Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej | 28 | Uczniowie przychodzą później | |
3 | 3dt|g1 | Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi | 42 | Nicpoń Krzysztof | złączenie grup |
4 | 3dt|g1 | Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi | 42 | Nicpoń Krzysztof | złączenie grup |
5 | 3dt|g1 | Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi | 42 | Nicpoń Krzysztof | złączenie grup |
6 | 2dt | Geografia | 28 | Łągiewka Danuta | |
7 | 2et | Geografia | 28 | Łągiewka Danuta |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
2 | 4et|g1 | Administracja bazami danych | 9 | Rapiński Artur | |
3 | 4et|g1 | Administracja bazami danych | 9 | Rapiński Artur | |
5 | 4ct|t.infor. | Systemy baz danych | 9 | Rapiński Artur | |
6 | 4ct|t.infor. | Systemy baz danych | 9 | Rapiński Artur | |
7 | 3dt|IND*PK | Pracownia systemów operacyjnych | @ | Rapiński Artur | |
8 | 3dt|IND*PK | Pracownia systemów operacyjnych | @ | Rapiński Artur |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
2 | 1ct|t.program | Witryny i aplikacje internetowe | 30 | Żminkowski Paweł |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
3 | 3at | Język polski | 15 | Peczeniuk Beata | |
4 | 3at | Język angielski zawodowy w branży mechatronicznej | 15 | Kmieć Marzena | |
5 | 1ct | Język polski | 22 | Święs Sylwia | |
6 | 1ct | Historia | 22 | Dzionek Dariusz | |
8 | 2bt | Język polski | 44 | Uczniowie zwolnieni do domu |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
3 | 4et|g2 | Administracja bazami danych | 26 | Odwołanie zajęć | j. ang. R. Dobosz, przeniesienie 1 lekcji, s. 26 |
4 | 2et | Chemia | 50 | Świsulska Agnieszka | |
5 | 2at | Elektrotechnika i elektronika | Gargul Lidia | sala 39 (SH z kl. 1ft do sali 47) | |
6 | 3at | Biologia | 44 | Kulik-Nowak Dorota | |
7 | 2bt | Fizyka | 46 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | 1bt | Fizyka | 50 | Uczniowie zwolnieni do domu |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
4 | 5et | Język polski | 46 | Peczeniuk Beata |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
4 | 1bt|g2 | Język niemiecki | 45 | Nowak Agnieszka | |
5 | 2bt|g1 | Informatyka | 25 | Kisza-Światek Renata | |
6 | 4et|g2 | Język angielski | 16 | Dobosz Renata | złączenie grup |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
4 | 2ab|g1 | Wychowanie fizyczne | g3 | Zajączkowski Tomasz | |
5 | 2ab|g1 | Wychowanie fizyczne | g3 | Zajączkowski Tomasz | |
6 | 2ab|g1 | Wychowanie fizyczne | g3 | Zajączkowski Tomasz | |
7 | 2dt|g2 | Wychowanie fizyczne | g4 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8 | 2dt|g2 | Wychowanie fizyczne | g4 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9 | 2dt|g2 | Wychowanie fizyczne | g4 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10 | 4dt|g2 | Wychowanie fizyczne | g4 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
11 | 4dt|g2 | Wychowanie fizyczne | g4 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
12 | 4dt|g2 | Wychowanie fizyczne | g4 | Uczniowie zwolnieni do domu |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
4 | 5ct|g2 | Język angielski | 48 | Dobosz Renata | złączenie grup |
5 | 4ft|g1 | Język angielski | 48 | Dobosz Renata | |
6 | 4ft|g1 | Język angielski | 48 | Korzekwa Mirosława | |
7 | 2dt|g1 | Język polski | 48 | Peczeniuk Beata | |
8 | 2dt|g1 | Język angielski | 48 | Dobosz Renata |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
5 | 3bt | Geografia | 38 | Dobrowolski Dariusz | |
7 | 4et | Geografia | 38 | Dobrowolski Dariusz |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
5 | 1bb | Zajęcia z wychowawcą | 43 | Kaleta Tomasz | |
7 | 1dt | Język polski | 43 | Czerkawska Monika |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
5 | 2ct | Język polski | 11 | Peczeniuk Beata | |
6 | 2et | Język polski | 11 | Peczeniuk Beata |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
6 | 4dt | Geografia | 21 | Stankowicz Damian | |
7 | 4dt | Geografia | 21 | Stankowicz Damian |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
7 | 2ct|g1 | Systemy komputerowe | 42 | Nicpoń Krzysztof | |
8 | 2ct|g1 | Systemy komputerowe | 42 | Nicpoń Krzysztof | |
9 | 2ct|g1 | Systemy komputerowe | 42 | Nicpoń Krzysztof |
LN | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
8 | 2et|g1 | Język niemiecki | 46 | Lisowska Małgorzata | złączenie grup |
9 | 2et|g1 | Język niemiecki | 46 | Lisowska Małgorzata | złączenie grup |